Ścianka Reklamowa Tekstylna Vario łukowa New Horyzontalna 3m z wydrukiem

Nowy

Vario łukowa sprawdzi się jako tło stoisk targowych, punktów sprzedaży, „eventów”. System składa się do estetycznej torby transportowej na kółkach.

Więcej szczegółów

Masz pytanie - zadzwonimy:

Masz pytania lub wątpliwości?? Zostaw nam swój numer. Zadzwonimy do Ciebie.

1 550,00 zł netto
1 550,00 zł

  • wydruk jednostronny
  • wydruk dwustronny

Masz pytanie - zadzwonimy:

Masz pytania lub wątpliwości?? Zostaw nam swój numer. Zadzwonimy do Ciebie.

Vario łukowa to ścianka reklamowa wielokrotnego użytku. Charakteryzuje ją nowoczesny design, innowacyjność, niewielka waga i wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje.

Szkielet ściany składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona.

Medium to tkanina poliestrowa, na którą transferuje się wydrukowaną na papierze grafikę reklamową. Proces przenikania pigmentu do tkaniny (sublimacja) zachodzi w trakcie kalandrowania w temperaturze około 200 stopni. Nawet wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie zmienia nasycenia ani jakości tkaniny wytworzonej w ten sposób.

Vario sprawdzi się jako tło stoisk targowych, punktów sprzedaży, „eventów”. System składa się do estetycznej torby transportowej na kółkach.

  • Szerokość: 300 cm
  • Wysokość: 230 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: