ŚCIANKI REKLAMOWE

Nowe produkty

Promocje

Informacje

ŚCIANKI REKLAMOWE

Ścianki Wystawiennicze - Ekspozycyjne - Reklamowe

Internetowa Pracownia Reklamy zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości ścianki ekspozycyjne oraz ścianki wystawiennicze, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach - między innymi podczas różnego rodzaju targów, konferencji oraz wystaw. Oferujemy najwyższej jakości ścianki reklamowe, które...

Ścianki Wystawiennicze - Ekspozycyjne - Reklamowe

Internetowa Pracownia Reklamy zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości ścianki ekspozycyjne oraz ścianki wystawiennicze, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach - między innymi podczas różnego rodzaju targów, konferencji oraz wystaw. Oferujemy najwyższej jakości ścianki reklamowe, które łączą w sobie atrakcyjny design, funkcjonalność oraz konkurencyjną cenę. Na tle innych firm oferujących systemy wystawiennicze wyróżnia nas bogaty asortyment, na który składają się ścianki POP UP sprężynowe, ścianki POP UP magnetyczne, ścianki tekstylne HOP UP, ścianki tekstylne FORMULATE, ścianki tekstylne VARIO, ścianki tekstylne WALL, ścianki reklamowe PEGASUS, ścianki reklamowe na wymiar, jak również stoiska targowe MARK BRIC. Dzięki tak dużej różnorodności każda osoba zainteresowana przygotowaną przez nas ofertą będzie miała możliwość znalezienia wariantu idealnie odpowiadającego konkretnym oczekiwaniom oraz indywidualnym potrzebom. Dobrze dobrane ścianki wystawiennicze pozwalają na stworzenie efektownej, a zarazem efektywnej reklamy, ciekawej i przykuwającej wzrok potencjalnych Klientów. Każda ścianka wystawiennicza dostępna w ramach przygotowanego przez nas asortymentu jest inna, jednak każda została wykonana w trwały i staranny sposób z wysokiej klasy materiałów. Funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie produkty dostępne są w przystępnych cenach. Ścianki ekspozycyjne to skuteczna i nowoczesna forma promocji, która znajduje uznanie na całym świecie. Nasza firma zapewnia swoim Klientom liczne możliwości, z których mogą wybrać najbardziej pasujące do własnych wymagań rozwiązanie, będące w stanie pozytywnie wpłynąć na wizerunek prowadzonej przez nich działalności. Zamówiona u nas ścianka wystawiennicza na pewno nie zawiedzie Państwa pod względem jakości i doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Ścianki ekspozycyjne można transportować, dzięki czemu z powodzeniem posłużą więcej niż raz. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku oraz solidne i staranne wykonanie proponowanych produktów.

Więcej

ŚCIANKI REKLAMOWE  Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Ścianki Pop Up Sprężynowe
 • Ścianki Pop Up Magnetyczne
 • Ścianki Tekstylne Hop Up
 • Ścianki Tekstylne Formulate

  Ścianki tekstylne łukowe, proste, serpentyny

  Ścianki tekstylne to rodzaj systemu wystawienniczego zwany również ścianki reklamowymi. Tego rodzaju prezentacja doskonale sprawdza się na przykład podczas różnego rodzaju targów, wystaw czy konferencji, stanowiąc niezastąpiony element każdego stoiska. Prowadzona przez nas firma charakteryzuje się bogatym doświadczeniem w branży oraz szerokim wyborem produktów, które są idealną odpowiedzią na potrzeby klientów. Właśnie dlatego oferujemy ścianki tekstylne, które gwarantują prosty oraz szybki montaż, jak również bardzo estetyczny wygląd. Produkty, które zapewniamy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów cechujących się wytrzymałością oraz możliwością wielokrotnego wykorzystania w dowolnym miejscu. Proponujemy zróżnicowane modele ścianek, do których należy zaliczyć łukowe wertykalne, łukowe horyzontalne, serpentyny oraz ścianki proste. Jeżeli chcą Państwo zadbać o pozytywny wizerunek prowadzonej przez siebie działalności i cieszyć się zadowoleniem klientów, zachęcamy do poznania naszych możliwości. Funkcjonalne, stabilne i lekkie ścianki to pewność grafiki wykonanej w bardzo trwały sposób. Dzięki temu ścianki tekstylne bez problemu mogą być prane, co również jest ich niewątpliwym atutem. Podczas przechowywania potrzebują niewiele miejsca i są łatwe w transporcie. Ponadto polecane przez nas produkty, dzięki wygodnym wymiarom, umożliwiają prezentację dwustronną, a także szybką organizację stoiska. Osobom zainteresowanym dodatkowym oświetleniem ścianek mamy do zaproponowania szereg rozwiązań, które z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjnią organizowane przez nie stoisko. Jesteśmy bardzo otwarci na potrzeby odwiedzających nas klientów, bacznie obserwujemy zmieniające się trendy, a także nieustannie rozwijamy, aby móc poszerzać proponowany przez nas asortyment o nowe, ciekawe warianty. Cieszymy się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, którzy ufają nam i wracają do nas po więcej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która pozytywnie zaskoczy Państwa atrakcyjną ceną.

 • Ścianki Tekstylne Vario
  Vario to ścianki reklamowe wielokrotnego użytku. Charakteryzuje ją nowoczesny design, innowacyjność, niewielka waga i wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje.
 • Ścianki Tekstylne Modulate
  Modulate to rozwiązanie łączące ze sobą lekkość i łatwość montażu rurowych konstrukcji z modułowością. Ramy łączy się ze sobą w łatwy sposób za pomocą opatentowanego systemu MagLink 360°. MagLink 360° to bardzo mocne magnesy umieszczone w ramach. Dzięki nim konstrukcje można łączyć ze sobą pod dowolnym kątem.To daje możliwość tworzenia wielu konfiguracji.
  Dodatkowo ramy wyposażone są w opatentowane stopy Twist & Lock, które montuje się bez użycia narzędzi.
 • PODŚWIETLANE LED
  Wolno stojący, dwustronny kaseton podświetlany diodami LED, dzięki specjalnym zamkom montaż BEZ NARZĘDZI.
 • Ścianki Reklamowe Na Wymiar
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 39 elementów