Ścianki Tekstylne Formulate

Nowe produkty

Informacje

Ścianki Tekstylne Formulate

Jest 16 produktów.
na stronę
Pokazuje 10 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 10 - 16 z 16 elementów

Ścianki tekstylne łukowe, proste, serpentyny

Ścianki tekstylne to rodzaj systemu wystawienniczego zwany również ścianki reklamowymi. Tego rodzaju prezentacja doskonale sprawdza się na przykład podczas różnego rodzaju targów, wystaw czy konferencji, stanowiąc niezastąpiony element każdego stoiska. Prowadzona przez nas firma charakteryzuje się bogatym doświadczeniem w branży oraz szerokim wyborem produktów, które są idealną odpowiedzią na potrzeby klientów. Właśnie dlatego oferujemy ścianki tekstylne, które gwarantują prosty oraz szybki montaż, jak również bardzo estetyczny wygląd. Produkty, które zapewniamy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów cechujących się wytrzymałością oraz możliwością wielokrotnego wykorzystania w dowolnym miejscu. Proponujemy zróżnicowane modele ścianek, do których należy zaliczyć łukowe wertykalne, łukowe horyzontalne, serpentyny oraz ścianki proste. Jeżeli chcą Państwo zadbać o pozytywny wizerunek prowadzonej przez siebie działalności i cieszyć się zadowoleniem klientów, zachęcamy do poznania naszych możliwości. Funkcjonalne, stabilne i lekkie ścianki to pewność grafiki wykonanej w bardzo trwały sposób. Dzięki temu ścianki tekstylne bez problemu mogą być prane, co również jest ich niewątpliwym atutem. Podczas przechowywania potrzebują niewiele miejsca i są łatwe w transporcie. Ponadto polecane przez nas produkty, dzięki wygodnym wymiarom, umożliwiają prezentację dwustronną, a także szybką organizację stoiska. Osobom zainteresowanym dodatkowym oświetleniem ścianek mamy do zaproponowania szereg rozwiązań, które z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjnią organizowane przez nie stoisko. Jesteśmy bardzo otwarci na potrzeby odwiedzających nas klientów, bacznie obserwujemy zmieniające się trendy, a także nieustannie rozwijamy, aby móc poszerzać proponowany przez nas asortyment o nowe, ciekawe warianty. Cieszymy się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, którzy ufają nam i wracają do nas po więcej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która pozytywnie zaskoczy Państwa atrakcyjną ceną.

Ścianki tekstylne łukowe to bardzo wygodny system wystawienniczy, który mieści się w niewielkiej torbie transportowej, co zapewnia szybki i bezproblemowy transport. Jego zaletą jest niewielka waga oraz szybki montaż, bez użycia narzędzi, co ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy jest niewiele czasu na przygotowanie efektownej ekspozycji. Konstrukcja oparta jest na rurach aluminiowych, łączonych za pomocą specjalnych zatrzasków, dzięki czemu jest wytrzymała i stabilna. Na wysokiej jakości tkaninie poliestrowej umieszczony jest trwały nadruk, który jest odporny nawet na dużą częstotliwość prań.

Ścianki tekstylne proste są systemami, które oferują nieograniczone możliwości ekspozycji, ponieważ może być ona bardzo rozległa. Dzięki mocnym elementom, wykonanym z aluminium można w sposób szybki i prosty naciągnąć materiał z grafiką na ramy. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe, gdyż szybkość montażu jest błyskawiczna. Ścianki tekstylne w tym systemie umożliwiają dwustronną prezentację grafiki.

Ścianki tekstylne serpentyny to bardzo efektowne systemy wystawiennicze, których konstrukcja opiera się na solidnej, aluminiowej ramie, co zapewnia jej stabilność. Cechują się szybkim i bezproblemowym montażem oraz są wygodne i łatwe w transporcie. Doskonałej jakości materiał z atrakcyjnie zaprojektowaną grafiką stanowi świetne rozwiązanie na różnego rodzaju targach, eventach czy innych imprezach plenerowych.