Ścianka Reklamowa Tekstylna Vario łukowa klasyczna 1.6m z wydrukiem

New

Vario łukowa sprawdzi się jako tło stoisk targowych, punktów sprzedaży, „eventów”. System składa się do niewielkiej estetycznej torby transportowej.

More details

Phone order

You have the quanstions? Leave as your contact number Call back and let out the contract.

1 990,00 zł netto
1 990,00 zł

  • wydruk jednostronny
  • wydruk dwustronny

Phone order

You have the quanstions? Leave as your contact number Call back and let out the contract.

Vario łukowa to ścianka reklamowa wielokrotnego użytku. Charakteryzuje ją nowoczesny design, innowacyjność, niewielka waga i wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje.

Szkielet ściany składa się z rur aluminiowych łączonych ze sobą na specjalne zatrzaski. Montaż odbywa się w sposób intuicyjny bez użycia narzędzi. Po rozłożeniu całość stanowi jednolitą powierzchnię - grafika nie jest łączona.

Medium to tkanina poliestrowa, na którą transferuje się wydrukowaną na papierze grafikę reklamową. Proces przenikania pigmentu do tkaniny (sublimacja) zachodzi w trakcie kalandrowania w temperaturze około 200 stopni. Nawet wielokrotne pranie i prasowanie tkaniny nie zmienia nasycenia ani jakości tkaniny wytworzonej w ten sposób.

Vario Slope sprawdzi się jako tło stoisk targowych, punktów sprzedaży, „eventów”. System składa się do niewielkiej estetycznej torby transportowej.

  • Szerokość: 160 cm
  • Wysokość: 230 cm
  • Głębokość: 50 cm

30 other products in the same category: