Ścianka Pop Up Prosta 3x3 z wydrukiem (Mały kufer)

Nowy

Ścianka reklamowa POP UP składa się z 5 modułów (3 bryty środkowe +2 boczne). Mały Kufer  znajdujący się w komplecie zabezpiecza grafikę ścianki w transporcie.

Więcej szczegółów

Masz pytanie - zadzwonimy:

Masz pytania lub wątpliwości?? Zostaw nam swój numer. Zadzwonimy do Ciebie.

1 800,00 zł netto
1 800,00 zł

Masz pytanie - zadzwonimy:

Masz pytania lub wątpliwości?? Zostaw nam swój numer. Zadzwonimy do Ciebie.

Ścianka reklamowa POP UP składa się z 5 modułów (3 bryty środkowe +2 boczne). Kufer-Tribune znajdujący się w komplecie służy jako stolik- trybunka oraz zabezpiecza grafikę ścianki w trakcie transportu.

Ścianka wystawiennicza POP UP doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju targi, prezentacje, konferencje, itp.Duże wymiary stoisk targowych przekładają się na moc marketingową, co doceniają zarówno firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i małe, dopiero rozwijające się przedsiębiorstwa. Łatwość i szybkość montażu, przy tworzeniu dużych powierzchniowo systemów graficznych to podstawowe cechy ścianki.

Rozkładanie i składanie systemu nie wymaga specjalistycznych umiejętności dzięki czemu funkcję tę można powierzyć każdemu. Nie zabiera to wiele czasu i całe stoisko można wykorzystywać wiele razy w różnych miejscach.Dużą zaletą jest możliwość wymiany elementów grafiki (np. w przypadku uszkodzenia lub zużycia marketingowego). Produkt posiada 24 miesięczną gwarancję.

- Grafika: Najwyższej jakości druk wykonany technologią cyfrową, na 
maszynie sześciokolorowej, w rozdzielczości 1440 dpi, na podkładach polipropylenowych, z laminatem strukturalnym zabezpieczającym grafikę przed uszkodzeniami mechanicznymi.
- Waga: 30 kg
- wymiary grafiki: 359 x 230 cm ( 3x3 Prosta)
- konstrukcja: aluminium, tworzywo sztuczne, listwy magnetyczne
- lampy halogenowe (2 szt.)
- mały Kufer  znajdujący się w komplecie zabezpiecza grafikę ścianki w transporcie.

30 innych produktów w tej samej kategorii: