ŚCIANKI REKLAMOWE

Nowe produkty

Promocje

Informacje

ŚCIANKI REKLAMOWE

Ścianki Wystawiennicze - Ekspozycyjne - Reklamowe

Internetowa Pracownia Reklamy, oferujemy swoim Klientom wysokiej jakości ścianki wystawiennicze i ścianki ekspozycyjne. Internetowa Pracownia Reklamy, oferujemy swoim Klientom wysokiej jakości ścianki wystawiennicze oraz ścianki reklamowe. Możemy pochwalić się niezwykle szerokim asortymentem prod...

Ścianki Wystawiennicze - Ekspozycyjne - Reklamowe

Internetowa Pracownia Reklamy, oferujemy swoim Klientom wysokiej jakości ścianki wystawiennicze i ścianki ekspozycyjne. Internetowa Pracownia Reklamy, oferujemy swoim Klientom wysokiej jakości ścianki wystawiennicze oraz ścianki reklamowe. Możemy pochwalić się niezwykle szerokim asortymentem produktów, wśród których znajdują się zarówno ścianki wystawiennicze proste, jak i łukowe, a także ścianki magnetic/impact, Express oraz Pegasus. Tak bogata oferta sprawia, iż każdy Klient z pewnością znajdzie tu produkt odpowiadający jego indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom. Odpowiednio dobrana ścianka wystawiennicza stanowi bowiem możliwość stworzenia efektywnej, ciekawej reklamy, przykuwającej uwagę potencjalnych nowych Klientów. Z tego właśnie względu warto zainwestować w odpowiedniej jakości ścianki reklamowe dostępne w naszej ofercie. Oferowane produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, cechują się odpowiednią jakością, funkcjonalnością, a także niezbędnymi walorami estetycznymi. Liczne ścianki ekspozycyjne i szeroki wybór ścianek w przystępnych cenach w Internetowej Pracowni Reklamy!

Więcej

ŚCIANKI REKLAMOWE  Jest 31 produktów.

Podkategorie

 • Ścianki Pop Up Sprężynowe
 • Ścianki Pop Up Magnetyczne
 • Ścianki Tekstylne Hop Up
 • Ścianki Tekstylne Formulate

  Ścianki tekstylne łukowe, proste, serpentyny

  Ścianki tekstylne to inaczej ścianki reklamowe, które sprawdzają się idealnie podczas targów, czy wystaw, stanowiąc element stoiska. Oferowane przez naszą firmę ścianki tekstylne gwarantują prosty i szybki montaż oraz estetyczny wygląd. Wykonane z wysokiej jakości materiałów stanowią wytrzymałe rozwiązanie z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Jeśli chcesz w odpowiedni sposób zadbać o wizerunek swojej firmy i cieszyć się zainteresowaniem i zadowoleniem klientów - poznaj nasze lekkie i stabilne oraz niezwykle funkcjonalne ścianki tekstylne.  Proponowane przez nas rozwiązania cechuje przede wszystkim możliwość wielokrotnego wykorzystania. Dzięki grafice wykonanej na materiale ścianki mogą być prane, a podczas przechowywania potrzebują niewiele miejsca. Dodatkowo dzięki wygodnym wymiarom dają możliwość prezentacji obszernego motywu graficznego, prezentując ją dwustronnie oraz ułatwiając szybką organizację stoiska. Umożliwiamy również dodatkowe oświetlenie ramy aluminiowej, na którą naciągany jest materiał.

 • Ścianki Tekstylne Vario
  Vario to ścianki reklamowe wielokrotnego użytku. Charakteryzuje ją nowoczesny design, innowacyjność, niewielka waga i wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż. Materiał idealnie dopasowuje się do konstrukcji, jest mocno naciągnięty, nie marszczy się i nie faluje.
 • Ścianki Tekstylne WALL
 • Ścianka Reklamowa Pegasus
 • Ścianki Reklamowe Na Wymiar
 • Stoiska Targowe MARK BRIC
  ISOframe to nowy, elastyczny system wystawienniczy pozwalający projektować i budować mobilne stoiska targowe, które łatwo dopasować można do każdej powierzchni wystawienniczej. Zabudowa stoisk targowych z ISOframe daje duże możliwości kreacji przestrzeni wystawowej a dzięki modułowosci i elastyczności pozwala zaoszczędzić sporo środków. Dzięki szerokiej gamie elementów z ISOframe konstruować można zaplecze zamykane na klucz, lady recepcyjne czy tez wieże reklamowe.
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 31 elementów